Як звести внутрішні сходи?

При будівництві двоповерхового будинку або житла більше двох поверхів  постає питання про зведення внутрішніх сходів.

Сходи є одним з конструктивних елементів будинку, і при будівництві потрібно дотримуватися всі параметри:

безпека,

функціональність,

надійність …

Сходи можуть бути дерев’яні, металеві або комбіновані.

 

Так само розрізняють сходи одномаршові, двухмаршеві, гвинтові.

Перший етап при будівництві сходів починається з установки косоуров. Косоур або похила балка є несучим елементом сходів. Одне кріплення косоуров відбувається на першому поверсі за допомогою шурупів, друге кріплення — нагорі: до балок перекриття поверху.
Для зручності при виготовлення сходів і кріплення їх до балок рекомендують розташувати на відстані один від одного 70-90 см. Зверху на косоури укладаються ступені. Для цього на балках робляться пази  або встановлюються додаткові елементи, на які будуть кріпитися ступені.

При будівництві ступенів рекомендують кріпити їх від низу до верху, при цьому майстер може контролювати висоту кроку і надійність кріплення. Після установки ступенів необхідно закріпити подступені. 
Підсходинки несуть в основному декоративну функцію, але це дуже потрібна річ. Для кріплення присхідців використовують   шурупи  і цвяхи.
Заключний етап при будівництві сходів є установка перил. Основна функція перил служить для безпечного пересування по сходах. Кріплять її до основи поздовжніх балок.
Стандартно перила встановлюють з лівого боку, але можуть бути і з право або вздовж обох сторін, в залежності від сходової конструкції …

Компанія “Colour Step” надає послуги по проектуванню, виготовленню та монтажу сходів. Вони застосовують  при цьому технологію порошкового фарбуання. Це один із найсучасніших та найякісніших методів фарбування. Його можна використовувати для фарбування металевих виробів будь-якої складності.

Характеристики порошкового фарбування

Це відсутність розчинника в середині самого виробу, цей вид фарбування складається з порошків органічних сполук, що містять смоли та пігменти, а також будь- які добавки, що подрібнюються на дуже дрібні частинки.

Переваги порошкового фарбування:

  • Відмінна механічна стійкість
  • Відмінна хімічна стійкість
  • Відмінна корозійна стійкість
  • Гарна стійкість до високих температур
  • Гарний блиск
  • Гарна міцність
  • Знижена вартість

Ще однією вважливою особливістю порошкового покриття поза захистом від корозії є термічна і електрична ізоляція.

   

 

Be the first to comment on "Як звести внутрішні сходи?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*