Виїзний банкет на теплоході

Організовуючи весілля, хочеться зробити його не тільки найбільш яскравим і незабутнім на довгий час, а й оригінальним. В даний час найбільш прийнято святкувати одруження в приміщеннях в кафе і ресторанах, але це все досить звично. Найбільш оригінальний варіант — це весілля на теплоході. Це, перш за все, дуже романтично, незвичайна святкова обстановка — це дуже красиво.

Природно, більшість теплоходів не розраховане на проведення великих урочистостей, тому необхідно врахувати ряд особливостей. По-перше, приміщення на теплоході в основному невеликі і вузькі, це пов’язано з особливостями конструкції корабля, може бути невелика качка, тому краще, як вид вибрати банкет а-ля фуршет, щоб гості могли вільно переміщатися, стоячи на ногах.

Через особливості водного транспорту не заважає поцікавитися заздалегідь у запрошених гостей, як вони переносять хитавицю (морську хворобу). А також гостей необхідно попередити заздалегідь про пунктуальність, так як теплохід відправляється строго в призначений час, тому запізнення неприпустимі. Маршрут подорожі треба буде обговорити заздалегідь з капітаном, з тим, щоб по шляху зробити кілька зупинок, відвідати визначні пам’ятки або влаштувати пікнік.

Кухня, як правило, на теплоходах не балує великим набором вишуканих страв, тому частина страв можна привезти у вигляді напівфабрикатів.

Не варто забувати і про складнощі, так як весільний банкет на теплоході — дуже відповідальний захід, дітей бажано на борт не брати, на теплоході безліч переходів, драбинок, незрозумілі внутрішні приміщення, так що за дітьми стежити буде дуже складно. І ніяких сумнівних в врівноваженості людей, які можуть порушити правила на борту, наприклад, стрибнути за борт.

Артистів слід запрошувати на весь час плавання, а не так, щоб вони мали можливість, відпрацювавши кілька годин, десь зійти або, що гірше, підсісти по шляху.

Слід пам’ятати, що влаштовувати свято на теплоході — це досить дороге задоволення, потрібно буде, крім прямих витрат на бенкет, заплатити за оренду судна, можливо, доведеться звернутися в компанію з організації виїзних банкетів. Оренда теж варіюється від пори року і погодних умов.

До речі, під час підготовки до весілля ви можете замовити цікаві плакати чи вивіски в st-print.com.ua. Вони слугуватимуть вам як цікавою декорацією, так і можуть використовуватись під час проведень різних конкурсів. Це чудовий варіант, атдже це досить бюджетно і легко.

Be the first to comment on "Виїзний банкет на теплоході"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*