Як вибрати пластикові вікна для дачі

пластикове вікно

Якщо ви ще сумніваєтесь, які купити вікна для дачі: із дерев’яною рамою чи пластикові, то ми радимо останні. Дерев’яні здають більш екологічно чисті, але це на перший погляд. Подумайте, скільки вони проходять обробки в хімічних розчинах, щоб їх не пошкоджували комахи, вони не гнили і не горіли. Яка тут екологічність? 

Натомість, пластикові вікна не потрібно фарбувати, вони добре тримають геометрію, їх легко протирати від пилу. Вони не бояться сонячних променів, надійні і не гниють. Якщо ще років 20 це була новинка на нашому ринку, то зараз це перевірена технологія, і можна смілива ставити цей вид вікон.  

вікноТепер декілька порад 

 1. Придбати можна як в офлайн магазинах вашого міста, так і замовити по інтернету на сайтах. В будь-якому випадку, до вас виїде менеджер, який заміряє розміри віконних отворів, і потім приїде бригада для становлення. Заміри розмірів обов’язкові, адже на відміну вікон у звичайних багатоповерхівках, дачні будинки мають індивідуальні розміри, і це слід врахувати.  
 2. При виборі вікон враховуйте їх конструкцію. Особливо це стосується власників багатоповерхових будинків. Нерідко виникає ситуація, коли вікно не можна повністю помити ззовні, і доводиться застосовувати високу драбину або залишати частину брудним. 
 3. При виборі віконних систем обов’язково врахуйте клімат у вашому регіоні а також шумове забруднення. Якщо живете в умовах холодних зим то слід брати вікна із великою кількістю камер. Те саме відноситься, якщо ви проживаєте біля джерел сильного шуму: залізниці, летовища.  
 4. Щоб конструкція вікна була міцнішою, вибирайте профіль із металевим профілем.  
 5. Якщо встановлюєте вікна на першому поверху, то можна встановити із загартованого скла. Або іноді скло покривають захисною плівкою. Також, на перших поверхах можна встановити антивандальну фурнітуру. Як варіант, можна встановити красиві ковані решітки.  
 6. Кількість пакетів залежить від багатьох умов. Але в більшості випадків, для середніх широт підходять двокамерні склопакети (в рамі три скла). Якщо ж плануєте проживати на дачі тільки у літній період то можна вибрати і однокамері склопакети і трьохкамерний профіль. Вони легші і дешевші.  
 7. Для того, щоб склопакет краще поглинав шум, відстань між склом роблять неоднаковою: в одному з камер вона більша, в іншому менша.  
 8. Якщо хочете зекономити, то можете самостійно встановити вікна. Дуже добре, якщо хтось із знайомих вже це робив, і може вам допомогти. Пам’ятайте, що в більшості випадків склопакети перед встановленням можна витягнути із профілю  і вставити після встановлення. Не забудьте “задути” після монтажу всі щілини між вікном і стіною.  
 9. Інколи виробники закачують в камери склопакетів інертні гази, які покращують тепло та звукоізоляційні властивості вікон. Правда, із часом концентрація газу падає, як і його ефективність.  
 10. Не економте на якості фурнітури — вона напряму впливає на зручність і тривалість експлуатації.  
 11. Радимо вибирати продукції провідних і перевірених виробників ринку із хорошою репутацією. Або можна ризикнути і вибрати менш відомого виробника, зекономивши частину коштів.  
 12. Подумайте про колір вікон. Їх можуть виготовити багатьох кольорів, більшість вибирає білі. Є варіанти коричневих, “під дерево”. Головне, щоб вони гармонійно вписались у дизайн самого будинку. 
 13. При виборі вікон приділіть увагу підвіконникам. Дуже бажано, щоб вони були стійкі то подряпин і механічних пошкоджень. Адже на них, скоріше всього будуть стояти вазони із квітами, і випадкові частинку землі можуть нанести подряпини.  
 14. Обов’язково обсудіть із менеджером способи вентиляції того чи іншого пакету. Дуже добре, якщо вікно відкривається і вбік і вгору.  

 профіль вікнаВисновок.

Як бачите, при виборі пластикових вікон є багато нюансів і їх потрібно враховувати. Тим більше, що найбільші втрати тепла в будинку приходяться якраз на вікна. Тому подумайте, можливо варто один раз витратитись на якісні вікна і не переплачувати за опалення в майбутньому. Тим більше, що в разу потреби вікна завжди можна відкрити. А от ліквідувати втрати тепла — значно важче.  

рос

Be the first to comment on "Як вибрати пластикові вікна для дачі"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*