Вибір матеріалу для скатної покрівлі

Металочерепиця

Найвідомішим і найбільш популярним видом покрівлі є металочерепиця. Найчастіше вона застосовується при будівництві котеджів. Своїм зовнішнім виглядом металочерепиця нагадує стандартну черепицю, але є набагато легшою. А зроблена металочерепиця методом прокатки сталевого оцинкованого листа з кольоровим полімерним покриттям. Гарантія на металочерепицю доволі непогана — 15 років. Втім, сама вона може служити і до 50 років

Бітумна черепиця

До складу бітумної черепиці входить сам бітум, що служить основною для гідроізоляції, скловолокно, мінеральний наповнювач, модифікатор який допомагає збільшити час експлуатації бітума, та базальтовий гранулятор який використовують для зовнішнього покриття. Також в залежності від виду бітуму (звичайний, поліпшений, модифікований) відрізняється якість і ціна, тож ви зможете підібрати саме ту, яка підходить вам по ціновій категорії. Придбати бітумну черепицю ви можете в tegola.ua.

Фальцева покрівля

Найпоширеніший вид металевої покрівлі — фальцева покрівля. Щоб виготовити таку покрівлю застосовується безліч металів. Раніше це покрівля активно застосовувалася в міському будівництві. Але її найбільш істотним недоліком є обов’язкова періодична фарбування. Мідні ж покрівлі, позбавлені такого недоліку.

Керамічна черепиця

Елітним видом покрівлі вважається керамічна черепиця. Всього існує близько 14 видів керамічної черепиці. На жаль, один з її головних недоліків — важка вага — 50-60 кг / м & # 178;. До того ж крихкість і дороговизна матеріалу є значними мінусами даного виду покрівлі. Однак це покрівля на рідкість довговічна — до 60-80 років.

Цементно-піщана черепиця

Що стосується цементно-піщаної черепиці, то вона дешевша керамічної, але за якістю і характеристикам нітрохи не гірша. При виготовленні використовується метод прокату напівсухої суміші. А вже готовий матеріал наносять на акриловій основі. Як і керамічна покрівля, вона досить важка, але і відрізняється тривалим терміном служби.

Полімер-піщана черепиця

Полімер-піщана черепиця ж має досить багато плюсів. По-перше, стійкість матеріалу до перепадів температури, а також збереження кольору. По-друге, ударостійкість і довговічність. І, по-третє, її невелика маса (всього 20-25 кг / м & # 178;).

Шифер

Завдяки низькій ціні, шифер популярний і на сьогоднішній день. Простий в укладанні і дешевий — він є непоганим варіантом. Але служить він значно менше, ніж інші матеріали, всього 2-25 років. На жаль, з плином часу, шифер стає більш крихким і, врешті-решт, може просто зламатися під вагою снігу.

Be the first to comment on "Вибір матеріалу для скатної покрівлі"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*