Як вибрати мотокоси STIHL і їхні різновиди

мотокоса

Літня пора — час не тільки відпочинку, але й активної боротьби із бур’янами і травою. На дачних і приміських ділянкам у цій справі добре зарекомендували себе мотокоси STIHL. Це надійний, перевірений часом виробник, продукція якого користується у нас неабияким попитом.  

Придбати мотокоси можна як в офлайн магазинах, так і онлайн. Ми коротко розповімо про різновиди мотокос, які бувають і на що звернути увагу при виборі.  

Мотокоси STIHL бувають як із бензиновим двигуном, так і електричні. Бензинові моделі більш потужні, їх можна використовувати будь-де, без прив’язки до розетки. При цьому електрокоси більш дешеві, створюють менше шуму і шкідливих вихлопів, не потребують витрат на бензин. Правда, є моделі із акумуляторами, завдяки чому їх можна використовувати далеко від дому.  

мотокосаТакож мотокоси STIHL можна поділити за призначенням: любительські і професійні. Перші підійдуть для приватних присадибних ділянок, де не потрібно величезної потужності. Крім цього, любительські моделі дешевші і легші.  

Професійні моделі — вибір тих, хто багато годин кожного дня проводить за скошуванням трави, кому приходиться косити “важкі” ділянки із великою кількістю багаторічних трав і високих бур’янів.  

Мотокоси STIHL бувають різної потужності. Як легкі і недорогі із 0,9 к.с мотором, так і “монстри” потужністю 3 к.с. і більше.трава  

Переваги мотокос STIHL 

 • Безпрецедентна надійність перевірена десятиліттями,  
 • Зручні і прості в користуванні,  
 • Моделі із бензиновими двигунами досить екологічні і не створюють надмірних викидів в атмосферу,  
 • Мають невисокий рівень шуму під час роботи,  
 • Є захист від перевантаження,  
 • Обладнані простим стартером,  
 • Мала вібрація що створює комфортні умови праці. 

Крім цього, виробник настільки впевнений у якості своєї продукції, що дає дворічну гарантію на свою продукцію.  

Види мотокос STIHL: 

 • Легкі коси. Підійдуть для тих, кому не приходиться викошувати багаторічні трави і достатньо тримати в порядку прибудинкову територію. Це ідеальний варіант для невеликої ділянки із однорічною травою.  
 • Акумуляторні. Малошумні, без шкідливих викидів і без прив’язки до розетки. Ідеальний вибір для тих, хто любить автономність. 
 • Електричні. До їхніх переваг віднесемо малу вагу, невеликий шум під час роботи. Такі пристрої обладнані механічним захистом а також захищені від перевантаження.  
 • Бензинові. У виробника є потужні моделі, які здатні справитись як із багаторічною травою, так і високими непрохідними бур’янами.  
 • Ранцеві. Ідеально підходять для використання у важкодоступних місцях, на схилах пагорбів. Мотокоса представляє собою собою ранець із сумкою для електроінструменту.  
 • Кущорізи. Це потужні моделі, які здатні не просто косити траву, але й видаляти і підрівнювати дрібні гілки, кущі і товсті бур’яни. Такі пристрої обладнані потужними двохтактними німецькими моторами, економні, є потужна антивібраційна система і легко заводяться.  

При виборі і покупці мотокоси порадьтесь і продавцем магазину, щоб не помилитись і вибрати модель саме для ваших умов і потреб. Тільки так ви будете задоволені товаром, зможете легко і комфортно працювати. Ну а продукція STIHL буде радувати вас багато років.  

рос

Be the first to comment on "Як вибрати мотокоси STIHL і їхні різновиди"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*