Міжкімнатні двері для дачі

двері міжкімнатні

Для того, щоб побудувати дачу зручну для проживання і яка буде радувати око, бажано врахувати усі дрібниці. В тому числі, правильно вибрати міжкімнатні двері. Адже вони бувають багатьох видів, із різноманітних матеріалів і безлічі дизайнерських рішень.  

Коротко опишемо які бувають міжкімнатні дерев’яні двері. 

Фрезеровані двері

двері міжкімнатніТакий варіант дозволяє наносити будь-який візерунок, що виграшно підкреслить двері і вони гармонічно впишуться в дизайн будинку. Розробники враховують сучасні тенденції, фарбують продукцію в різні кольори, що дозволить підібрати продукцію під будь-який інтер’єр.  

   Дизайн дверей створюють досвідчені майстри із почуттям хорошого смаку. У виробництві застосовують матеріали, які зменшують шум, завдяки чому одна кімната в більшій мірі буде в звукоізольована від іншої.  

Також вдало підібрані матеріали і конструкція надають дверям хороші теплоізоляційні властивості.  

Якісні виробники використовують для фарбування перевірені фарби, що дозволяє експлуатувати продукцію протягом двох десятиліть без значних сколів і відшарування покриття.  

Шпоновані двері 

Тим, хто бажає прикрасити будинок дверями, покритими натуральним шпоном. Виробники пропонують декілька рішень: є двері покриті шпоном у вигляді візерунку, суцільними шарами і симетрично.  

Використовуються шпони різних сортів дерев, завдяки чому кожен вибере продукцію на власний смак. Є двері різних відтінків: світлі, темні, зовсім чорні і під натуральне дерево. На прохання покупця виробник може пофарбувати двері у будь-який колір і ціна при цьому не зміниться. Адже вона включена у вартість товару! 

У хороших виробників є опція підбору кольорової гамми дверей досвідченим дизайнером, і в такому випадку ви точно не прогадаєте. Адже після відправлення фото інтер’єру свого будинку, представник виробника вибере найкращий варіант який гармонійно впишеться в дизайн будинку.  

Двері пофарбовані емаллю 

міжкімнатні дверіТим, хто вибирає класичні і перевірені десятиліттями варіанти виробники пропонують двері пофарбовані емальованою фарбою. Це дозволяє отримати сотні відтінків, а фарба захищатиме двері десятиліттями від зайвого зношення.  

Така продукція має стриманий і акуратний стиль що чудово підійде для офісів і торгових приміщень.  

Двері зі склом 

Зараз в моді моделі із склом. Це дивиться дуже сучасно, і приверне увагу гостей. Професійні дизайнери вміло поєднують скло і дерево, у зв’язку з чим отримуємо практично витвір мистецтва.  

Двері гармошки 

Складні двері дозволяють збільшити корисну площу в кімнаті і підійдуть для будинків невеликої площі. Виробники пропонують як складні двері цілком із дерева, так і в поєднанні із склом.  

Розсувні двері 

Не можемо забути тренд останніх років — розсувні двері. Хороші виробники встановлюють в них надійні і довговічні механізми, які дозволяють легко розсувати двері. Така конструкція є не тільки сучасною, але й дозволяє її використовувати у приміщеннях невеликої площі.  

Можна вибирати розсувні двері із різноманітними механізмами: колесо, підкова, профіль, механізм на штанзі або в полотні.  

Невидимі двері 

Деякі виробники здатні так вписати двері в інтер’єр, що вони будуть майже невидимі. Можна замовити як фарбовані двері, так і під шпон чи інше покриття.  

Висновок. Як бачите, вибрати міжкімнатні двері нелегко, адже існує безліч видів як за конструкцією так і за кольоровим рішенням. Тому перед покупкою порадьтесь із дизайнером або продавцем компанії, яка виготовляє таку продукцію.  

Тільки при встановленні зверніть до досвідчених і відповідальних працівників, щоб куплені двері служили довго. 

рос

Be the first to comment on "Міжкімнатні двері для дачі"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*