Як вибрати меблі для дачі

меблі в дачі

Дача — те місце, яке дозволяє нам відпочити від міської метушні, більше часу побувати на природі. І тут зручність проживання і користування меблями відіграє не останню роль. Подивимось, як вибрати меблі для дачі так, щоб вони гарно вписались в інтер’єр, довго служили, були практичними і комфортними.  

Спочатку про те, де їх взяти. Найчастіше на дачу перевозять старі меблі із міських квартир. Якщо ж ви бажаєте створити на дачі особливий стиль і затишок, то можна замовити виготовлення меблів будь-якої складності в компаній, які на цьому спеціалізуються. Вони врахують всі ваші побажання, колір стін і навіть техніку, яка встановлена у домі.  

Дизайн 

меблі для дачіДуже важливо, щоб дизайн меблів підходив як до інтер’єру будинку, так і загалом оформлення прибудинкової території. Не правильно купувати столи і стільці сучасного стилю туди, де приміщення оформлено “під старину”.  

В більшості випадків, для заміського будинку підходять меблі із екологічних, натуральних матеріалів. Це може бути, наприклад, дерево або лоза. Якщо меблі будуть експлуатуватись на прибудинковій ділянці, в саду, то вона повинна бути стійкою до атмосферних впливів: сонця, дощу, підвищеної вологості повітря.  

Конструкція меблів 

Матеріал, яким оббивають меблі, повинен бути довговічним, і легко піддаватись чищенню. Дуже добре, якщо меблі будуть розкладними. В такому випадку її можна легко виносити і заносити в будинок, легко доставити на дачу після покупки, ховати від дощу чи снігу в зимовий період.  

Якщо на дачі бувають старші люди, для них можна придбати крісла-качалки. Ваші бабусі і дідусі оцінять такі меблі, коли в прохолодні дощові вечори зможуть грітись біля каміна.  

Матеріали 

металеві мебліКоротко розглянемо матеріали, з яких виготовляють меблі, їхні переваги і недоліки. 

Дерево. Напевне, найпопулярніший і один із екологічно чистіших матеріалів. Але врахуйте, що інколи дерев’яні вироби для захисту від шкідників, вогню і вологи проходять хімічну обробку. Щоб поверхня не руйнувалась, їх покривають водостійким лаком, який через певний період часу можна повторно полакувати. При правильній експлуатації такі меблі служать по 10 років і більше.  

Садові меблі краще виготовляти із акації, модрини і тика. Не купуйте садові меблі із сосни — вони не достатньо довговічні під впливом атмосферних опадів. Меблі із акації при правильні експлуатації можуть служити десятиліттями.  

Пам’ятайте, що вироби із плетеної лози погано переносять вологу і їх не бажано тримати тривалий час на дворі під дощем. Окрім лози меблі плетуть із ротанга, який також має хороші експлуатаційні властивості. Цей матеріал досить стійкий до вологи і сонячного проміння.  

плетені мебліПластик. Дешевий, легкий і надійний матеріал. Пластикові столи і стільці прекрасно підходять для прибудинкової території, адже не гниють, стійкі до вологи і сонячних променів. Але при цьому можуть бути крихкі і погано переносити удари. Але майте на увазі, що дешевий пластик може на сонці вигорати, втрачати свою міцність і кольори будуть вигорати.  

Метал. Меблі із цього матеріалу відзначаються особливою міцністю і надійністю. Але при цьому досить важкі і їх не зручно, наприклад, щодня виносити із будинку на двір. Для естетів ринок пропонує ковані меблі. Які хоч і недешеві, зате точно здивує ваших гостей і підкреслять особливий смак господарів.  

Висновок. Сучасна промисловість пропонує великий вибір меблів для дачі. Це можуть бути вироби різноманітного дизайну; із легких, міцних і довговічних матеріалів. Тільки врахуйте дизайн вашого будинку чи садової ділянки.  

При покупці меблів для саду, не забудьте про шезлонги — це ще один зі способів відпочити на дачі від важких буднів.  

рос

Be the first to comment on "Як вибрати меблі для дачі"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


***
Перейти к верхней панели Выйти