Як вибрати матрац для ліжка

матрац

Як відомо, на сон ми витрачаємо до третини свого життя, і дуже важливо, щоб ліжко було зручним і комфортним. В такому випадку під час сну ми зможемо відновитися як фізично, так і відпочити від буденних стресів.  

Саме тому потрібно старанно підходити до вибору ліжка і матраців до нього. Ви можете придбати їх як в магазинах свого міста, так і онлайн, в інтернеті в компаній які пропонують великий вибір таких матраців.  

Ми коротко розповімо на що звернути увагу при покупці, щоб ви отримали максимум задоволення за свої гроші, а отриманий товар служив довгі роки.  матрац

Корисні поради

  1. Купуйте продукцію тільки в перевірених виробників, адже матрац повинен підтримувати хребет в анатомічно правильній позиції і бути виготовлений із екологічно чистих матеріалів. Ліжка із такими матрацами не заважають циркуляції крові і на ранок ви будете свіжими і відпочилими.  
  2. Якісні матраци багатошарові, і кожен рівень виконує певні функції. Наприклад, модель Sleep&Fly Memo 2 в 1 Flex містять ортопедичну піну, яка повторює контури тіла і дозволяє повністю розслабитись. Також в матраці є термовойлок і спеціальна піна.  
  3. Із серйозністю віднесіться до вибору жорсткості матрацу. Вона повинна бути оптимальною саме для вас. Адже надто м’які моделі не дозволить вам повноцінно відпочити, а тверді матраци неправильно розподілять навантаження, через що після сну можуть боліти окремі частини тіла. Але скоріше всього вам підійде напівжорсткий матрац. Медики рекомендують більш жорсткі матраци людям із болями в хребті, при сильному сколіозі. Також, до жорстких моделей слід придивитись людям із великою вагою (більше 95 кг). 
  4. Тим, хто страждає на алергію, потрібно вибирати матеріали із гіпоалергенних матеріалів.  
  5. Можете вибирати як пружинні так і безпружинні моделі. В першому випадку є вироби як із залежною системою (більш дешеві) так і ті, де кожна пружини зашита в окремих чохол. Але комфортно і здорово можна спати на обох моделях, як пружинних так і без. Головне дивитись на якість виконання, матеріали і виробника.  
  6. Тим, хто вибирає матрац для двомісного ліжка, слід звернути увагу на моделі із полосами різної жорсткості. В такому випадку кожен член сім’ї буде спати в зручних для себе умовах.  
  7. Не радимо створювати двомісні ліжка шляхом зсування двох одномісних. В такому випадку матрац по середині такої конструкції із часом буде провисати.  
  8. Бажано вибирати ортопедичні матраци, щоб спина під час сну розвантажилась і не було болів у ній. Якщо ви із звичайного перейшли на ортопедичний, в перші тижні тілу може бути незвично і некомфортно, тому дайте йому час звикнути до нового матрацу. На адаптацію може піти до місяця.  
  9. Хороший матрац має властивість анатомічно повторювати контури вашого тіла, завдяки чому на всі частини тіла приходиться однакове навантаження.  
  10. Людям після складних операцій матрац слід підбирати, орієнтуючись на рекомендації лікаря.  

Нагадаємо, що в багатьох матраців є літня і зимова сторона. І їх бажано використовувати по сезону, щоб не було неприємних відчуттів.  

І пам’ятайте, що великий вплив на якість сну має правильно підібрана подушка. На це також зверніть увагу.  

Висновок. Промисловість постійно виготовляє все нові, кращі і вдосконалені моделі. Тому перед покупкою не полінуйтесь отримати консультацію у менеджера магазину матраців. Він вислухає ваші побажання і дасть цінні поради щодо вибору ідеальної саме для вас моделі.  

Якщо є можливість, бажано перед покупкою декілька хвилин полежати на матраці, розслабитись і подивитись чи вам підходить та чи інша модель. І на основі отриманих відчуттів приймати рішення.  

рос

Be the first to comment on "Як вибрати матрац для ліжка"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*