Керамічна плитка в кімнаті

Вже минули часи, коли керамічну плитку застосовували як оздоблювальний матеріал тільки у ванній кімнаті або на кухні. Зараз керамічну плитку можуть підробляти під дерево, текстиль, шкіру. Тому тепер керамічною плиткою декорують і житлові приміщення. Якщо ви в пошуках гарної керамічної плитки, то рекомендуємо вам перейти за посиланням https://keramikashop.ru/kollekcija-crystal-delacora.

Чому слід приділити увагу під час декорування керамічною плиткою?

Завдяки багатому колірному спектрі, керамічна плитка буде бездоганно поєднуватися у всіх дизайнах інтер’єру. Але займаючись вибором керамічної плитки для приміщення, в якому ви перебуваєте досить довго, краще всього підібрати нейтральний тон.

Потрібно враховувати і габарити приміщення. Велика плитка здатна візуально зменшити кімнату.

Крім габаритів керамічної плитки, не менше важливим є її кількість для успішного декорування. Що з цього випливає? У разі, якщо покрити керамічною плиткою все приміщення або більшу її частину, то в ній посилиться відчуття урочистості. У тому випадку, коли плитки стане досить багато, вона не буде декором приміщення. Тому ідеальним варіантом стане прикраса однієї стіни або її зони плиткою, яка має яскравим тон. В цьому випадку для декору також підійде плитка, що володіє барвистим малюнком.

Крім цього, не забувайте про те, що через керамічну плитки з’являється «холодний» ефект. Щоб в кімнаті, декорованої плиткою, панував затишок, слід зробити установку підлог з підігрівом або постелити на підлогу пухнастий килим.

Крім того, що настінна керамічна плитка здатна прикрасити кожне приміщення, плитка для підлоги також може зробити кращим зовнішній вигляд кімнати. Наприклад, завдяки глянцевій плитці, допустимо візуально внести поліпшення площі. Завдяки своїй властивості відбиватися, з’являється відчуття великої кімнати. Приміщення не стане виглядати менше в разі, якщо навіть вибрати темну плитку, так як глянсове покриття зробить кімнату більш світлою і з цієї причини візуально збільшить її.

Візуально зробити вузьке приміщення ширшим, можна застосовуючи діагональну укладку підлоги плиткою. Також краще всього, щоб основне покриття підлоги було в світлих тонах. Щоб інтер’єр кімнат був завершеним, виберіть плитку або бордюр (або плінтус), яка входить в одну колекцію.

Створюючи інтер’єр приміщення, необхідно врахувати, що спочатку потрібно вибрати ті оздоблювальні матеріали, склад і колір яких стануть диктувати тон майбутньому колірному декору кімнати. Тільки потім необхідно почати підбирати потрібні аксесуари, меблі, сантехніку та ін.

рос

Be the first to comment on "Керамічна плитка в кімнаті"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*