Електрична тепла підлога

В даний час система теплих підлог може виступати як єдине джерело для обігріву будинку. Крім цього, вона може служити і додатковим нагрівальним елементом. Однією з переваг електричної теплої підлоги є здатність експлуатації в будь-який час року.

Дана система являє собою полотно, яке здатне рівномірно прогрівати кімнату або все приміщення. Для забезпечення обігріву, нагрівальний кабель підключають до терморегулятора. Таким чином, відбувається процес утворення тепла. Термостат (терморегулятор) здатний зчитувати дані, які надходять через термодатчик. Це дозволяє регулювати роботу і задавати певний режим. Терморегулятор, як правило, встановлюють на стіну будинку, а термодатчик — укладають в порожнину гофрованої труби або в корпус термостата. Теплу підлогу застосовують для обігріву приватних будинків і будівель з невеликою площею. Вона може служити як основне джерело тепла. Часто цю систему використовують в квартирах.

Які функції електричної теплої підлоги? Багато що залежить від конфігурації системи обігріву. В основному він забезпечує:

1. Обігрів приміщення з рівномірним розподілом тепла. Існує можливість автоматичної зміни заданої температури.

2. Обігрів підлоги із здійсненням автоматичного регулювання температури. Як вже говорилося раніше, за допомогою маніпулювання терморегулятором можна вибрати оптимальне значення температурного режиму. Монтаж електричної підлоги встановлюється під шар стяжки. Для цього нагрівальний кабель розміщують в складі чорнової підлоги. При закінченні монтажної роботи, підлога буде мати вигляд єдиної панелі з обігрівальної функцією. Причому, що температура буде оптимальною і комфортною.

Які переваги електричної теплої підлоги? Якщо порівнювати зі звичайними приладами, що служать для обігріву приміщення, то система кабельного теплового статі має ряд переваг.

1. Рівномірне прогрівання приміщення. Якщо порівняти різницю між температурою підлоги і навколишнім повітря, то воно матиме різницю всього в кілька градусів. Одним з плюсів такої системи слід виділити виключення протягів, які часто тягнуть по ногах в зимову пору. Пар повітря не йде строго нагору, до стелі кімнати. Він рівномірно розподіляється по всій оселі.

2. Непомітна для очей. Вся система захована в товщі підлог, а єдиним елементом, який висить «на увазі» є терморегулятор.

3. Ефективність. Доведено, що нагрівальний кабель працює набагато якісніше і швидше прогріває повітря і поверхню підлог, ніж звичайні радіатори. В період потепління, за допомогою терморегулятора можна знизити температуру, що помітно заощадить витрата електрики.

Але при установці теплої підлоги насамперед потрібно пам’ятати про безпеку вашого будинку. Для того, щоб убезпечити себе рекомендуємо встановити пожежні сигналізації. Наприклад ви можете замовити професійний монтаж охоронно-пожежної сигналізації за посиланням https://ok-kardinal.com.ua/pozharnaya-signalizacziya.

рос

Be the first to comment on "Електрична тепла підлога"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*