Чи вигідно купувати кухню з МДФ

Варіант бюджетної кухні

Кухонну гарнітуру необхідно вибирати ретельно, тому що в даному приміщенні на момент приготування їжі завжди підвищена вологість. Особливу увагу потрібно приділити матеріалу виготовлення меблів. Але все ж велике значення має і покриття фасаду. І сьогодні часто замовляється кухня мдф плівка, тому що такий варіант обходиться не дуже дорого.

Основні особливості

Багато замовників для виготовлення кухні оберають такий матеріал як ЛДСП. Він недорогий, та й виглядає привабливо. Ось тільки такі гарнітури ніяк не можна назвати довговічними. Краще замість них замовляти аналоги, але тільки з МДФ. І особливо якщо фасад покритий плівкою, що збільшує термін служби. Та й привабливо виглядають такі кухні.

Матеріал МДФ розшифровується з англійської мови і означає наступне: Medium Density Fibreboard. Цей вислів перекладається як «деревоволокниста плита (ДВП), але тільки середньої щільності». Для її виготовлення беруть дуже маленьку тирсу. В якості покриття фасаду може йти емаль, пластик, акрил. Але багато хто воліє плівку ПВХ, тому що таке покриття найбільш прийнятне за вартістю. Завдяки цьому цілком можливі практично будь-які дизайнерські фантазії. Які переваги такої кухні можна виділити?

Переваги плівкової кухні МДФ

А тепер варто зупинитися на основних перевагах кухні, виконаної з МДФ, покритих плівкою ПВХ. Як правило, мова йде не про весь корпус, а тільки про фасад. Замовлення можна зробити на сайті https://ivanovamebli.com.ua, де попередньо необхідно ознайомитися з умовами співпраці. Серед переваг такого варіанту кухні слід виділити кілька важливих моментів:

  • цілком доступна вартість;
  • можна вибрати різний колір і текстуру;
  • дизайн фасаду може відрізнятися;
  • допускаються нестандартні розміри.

Що стосується самої плівки, вона настільки щільно прилягає до фасаду, що всередину не потрапляє ні волога, ні пил.

Але тільки треба запам’ятати один важливий момент: така кухня ні в якому разі не повинна знаходитися в доступності сонячних променів. Адже плівка під впливом сонячних променів здатна вигоряти. Якщо кухня розташовується з південного боку, тоді треба потурбуватися про щільні штори на вікнах. Також необхідно простежити за тим, щоб такий фасад не піддавався впливу і високої температури. Плівка ПВХ її боїться. Але в будь-якому випадку, якщо правильно буде виконано замовлення такої кухні, вона прослужить не один рік.

рос

Be the first to comment on "Чи вигідно купувати кухню з МДФ"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*