З чого почати будівництво заміського будинку

красивий будинок

Не секрет, що заміський будинок має ряд переваг перед “вуликами” багатоквартирних будинків, в яких проживають мільйони міщан. Маючи власний особняк можна більше часу проводити на свіжому повітрі, без проблем посмажити шашлички, ваші діти зможуть безпечно бавитись на подвір’ї.  

заміський будинокДля того, щоб самостійно збудувати будинок потрібно пройти декілька етапів. 

  1. Вибір місця. Якщо ви ще не маєте ділянки для будівництва — потрібно її вибрати і придбати. Пам’ятайте, що в нерухомості найважливіші три речі це: місце, місце і ще раз, місце. За можливістю, намагайтесь будувати будинок недалеко від окраїн міста. Буде компроміс: відносно чисте незагазоване повітря і невеликий час добирання до роботи.

    З іншого боку, можна будувати будинок і подалі від міста. Бонусом отримаєте дешевшу ділянку під будівництво, а працювати можна і онлайн, не обов’язково щодня фізично перебувати на роботі.
    Перед покупкою ділянки ви повинні розуміти, що на ній буде розміщуватись: бесідки, господарські будівлі, спортивна зона, сад і город.Під час вибору ділянки, слід скористатись допомогою спеціалістів, які зроблять аналіз ґрунту на придатність для капітального будівництва. На основі висновку спеціалістів приймається рішення про будівництво, вибирають вид фундаменту.  
  1. Отримати дозволи на будівництво. Паралельно слід налагодити проведення комунікації: світло, газ, вода. Останню можна подавати зі свердловин. В такому випадку ви отримаєте чисту воду і не будете залежати від центрального водопостачання.
  2. Вибрати проект будинку і матеріали, з якого будуватимете. При виборі проекту, важливо досить точно “вгадати” розміри будівлі. При надто малій площі ви не зможете комфортно проживати, місця не буде вистачати. Надто велика будівля принесе зайві витрати. Адже тенденції (не тільки у нас) такі, що оплата за ресурси (утеплення, світло, газ) постійно збільшується, і якщо у вас низькі доходи, то взимку доведеться мерзнути.Проект корегується залежно від призначення будинку. Наприклад, ви можете проживати у ньому тільки в літні місяці, використовуючи в якості дачі.Дуже радимо при виборі проекту і матеріалів, правильно розрахувати бюджет. Інакше можна поповнити тисячі недобудованих будинків по всій країні, власники яких змогли збудувати тільки каркас. На інше не вистачило грошей.  

особнякПри виборі матеріалів для будівництво, порадьтесь і з спеціалістами, прислухайтесь до думки друзів, які вже будували приміський будинок. Кожен із матеріалів має свої переваги і недоліки: 

  • Цегла. Надійна, монументальна, має хороші ізоляційні властивості. Вартість середня, будинок буде досить важким. Цегла буває повнотіла, пустотіла, вогнестійка.  
  • Дерево. З нього часто будують будівлі на Заході. Дерев’яні будівлі легші і дешевші. Але при цьому слід вибирати тільки надійних забудовників. Адже дерев’яну конструкцію потрібно якісно обробити від дії вологи, вогню і комах.  
  • Будівельні блоки. Непоганий варіант, дозволяє швидко звести “коробку”. Але можуть набирати вологу, тому потрібно це врахувати при будівництві.4.Вибір бригади для будівництва. Радимо вибирати на основі “сарафанного радіо”. Пошукайте хороший знайомих, які вже будувались, і мають позитивний досвід. Є багато випадків, коли люди вибирали першу-ліпшу бригаду, платили аванс, і потім “будівельники” щезали.  5.Після завершення будинку слід провести заходи по його утепленню. Чим краще попрацюєте на цьому етапі, тим менше доведеться витрачати коштів взимку на опалення. Можна залучити спеціалістів, які за допомогою тепловізорів визначать втрати тепла і дадуть поради по ліквідації проблеми.6.Далі можете приступати до облагородження території. До речі, якщо забажаєте продати будинок чи передати у спадщину, то це неможливо зробити без технічного паспорту. Цим займаються спеціалізовані компанії. Залишаєте заявку, спеціаліст робить заміри будівлі, оформлює технічний паспорт і видає вам на руки.  

P.S. Звичайно, при будівництві заміського будинку є дуже багато нюансів, і потрібно добре подумати, щоб все зробити найкращим чином, при мінімальних витратах часу, коштів і власних нервів. Але дорогу осилить той хто йде. Успіхів!  

рос

Be the first to comment on "З чого почати будівництво заміського будинку"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*