Айва

Айва є одним із найсмачніших та ароматних осінніх фруктів. Багатий вітамінами і мінералами, стимулює апетит і діє як тонізуючий і стимулюючий засіб для всього організму. Можна вживати як у натуральному вигляді, так і у вигляді соку, джему та варення. Айва містить вітаміни A, B, C, кальцій, залізо, магній, фосфор, калій і натрій. Також містить значну кількість клітковини, корисна для травлення. Айва багата пектином, це розчинна клітковина, яка контролює рівень холестерину в крові і запобігає запорам. Багата антиоксидантами, які борються з шкідливим впливом вільних радикалів.
Айва, корисна в дієтах для схуднення.
Айва, фрукт з низьким вмістом калорій, солей і жирів. Натомість у неї високий вміст клітковини і вітаміну С, що дуже корисний для здоров’я організму. Айва ефективна в профілактиці запорів і втрати ваги. Крім того, айва запобігає проблемам з травленням, викликані дефіцитом білка в організмі. Високий вміст волокна йде на користь людей, які відчувають часті судоми.
Айва, рекомендована діабетикам.
Завдяки високому вмісту клітковини плоди айви рекомендуються хворим на цукровий діабет. Айва допоможе збалансувати рівень цукру в крові.
Має антибактеріальні властивості
Через велику кількость вітаміну С, айва корисна при лікуванні інфекцій. Чай з насіння айви може бути використаний для лікування запаху з рота, ран і опіків. Захищає від поширених простудних захворювань в холодну пору року.
Айва, корисна для травлення.
Айва корисна при лікуванні виразки шлунку, запорів і пронос. Все, тому що харчові волокна айви покращують травлення.
Бореться з онкологією.
Айва має високий вміст фенольних сполук, потужні антиоксиданти, які борються з шкідливим впливом вільних радикалів. Вільні радикали є основними факторами, які викликають рак і передчасне старіння. Крім того, споживання айви допомагає зруйнувати ракові клітини в організмі.
Айва, корисна для здоров’я серця.
Айва містить велику кількість пектину, розчинне харчове волокно, яке знижує рівень холестерину в організмі. Захищає від атеросклерозу, затвердіння артерій і коронарних захворювань. Калій з айви допомагає знизити кров’яний тиск, а вітамін С з айви захищає організм від серцевих захворювань. Низький вміст солі запобігає затримку води, що є фактором ризику для хвороби серця. Крім того, залізо є корисним у лікуванні анемії та інших захворювань крові.
Зміцнення імунної системи
Вітамін С зміцнює імунну систему, і айва має омолоджуючі властивості. Також вітамін С, запобігає пошкодження клітин і покращує здоров’я ясен.
Знімає втому
Айва багата міддю, мінерал, який знімає втому і слабкість. Крім того, мідь зменшує пошкодження тканин, покращує функції щитовидної залози і зміцнює кістки.

Be the first to comment on "Айва"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*